Ben bilirim

CEYLANPINAR nereye bağlı?, CEYLANPINAR nerede?

CEYLANPINAR nereye bağlı?, CEYLANPINAR nerede?, CEYLANPINAR nerenin ilçesi? CEYLANPINAR ilçesi ŞANLIURFA ilinin 10 ilçesinden birisidir. CEYLANPINAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda CEYLANPINAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, CEYLANPINAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. CEYLANPINAR ilçesinin Trafik plaka kodu 63 ve Telefon alan kodu 414 dır.

Aşağıdaki tabloda CEYLANPINAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve CEYLANPINAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞANLIURFA CEYLANPINAR ilçesi 63 414
TURKIYE GİRESUN KEŞAP KARABULDUK CEYLANPINAR köyü 28 454

CEYLANPINAR nerede - harita üzerindeki konumu



CEYLANPINAR Nereye bağlı

CEYLANPINAR Nerede

CEYLANPINAR Ne tarafta

CEYLANPINAR Hangi Bölgede


CEYLANPINAR ilçesi, ŞANLIURFA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir. CEYLANPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
CEYLANPINAR köyü, KARABULDUK bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. CEYLANPINAR Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler