Ben bilirim

CEYHAN nereye bağlı?, CEYHAN nerede?

CEYHAN nereye bağlı?, CEYHAN nerede?, CEYHAN nerenin ilçesi? CEYHAN ilçesi ADANA ilinin 15 ilçesinden birisidir. CEYHAN ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda CEYHAN ilçesinin harita üzerindeki konumunu, CEYHAN ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. CEYHAN ilçesinin Trafik plaka kodu 1 ve Telefon alan kodu 322 dır.

Aşağıdaki tabloda CEYHAN ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve CEYHAN ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ADANA CEYHAN ilçesi 1 322
TURKIYE ORDU AKKUŞ MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
CEYHAN Nereye bağlı

CEYHAN Nerede

CEYHAN Ne tarafta

CEYHAN Hangi Bölgede


CEYHAN ilçesi, ADANA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir. CEYHAN 1113 bölgesindedir. CEYHAN İstanbul'un Akdeniz yakasındadır.
CEYHAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.CEYHAN 48516 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler