Ben bilirim

CEVİZKÖY nereye bağlı?, CEVİZKÖY nerede?

CEVİZKÖY nereye bağlı, CEVİZKÖY nerede? CEVİZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. CEVİZKÖY köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS KANGAL ALACAHAN CEVİZKÖY köyü 58 346
TURKIYE KIRKLARELİ PINARHİSAR MERKEZ CEVİZKÖY köyü 39 288
CEVİZKÖY Nereye bağlı

CEVİZKÖY Nerede

CEVİZKÖY Ne tarafta

CEVİZKÖY Hangi Bölgede


CEVİZKÖY köyü, ALACAHAN bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. CEVİZKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
CEVİZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. CEVİZKÖY Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler