Ben bilirim

ÇENGELLİ nereye bağlı?, ÇENGELLİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK ALAPLI MERKEZ ÇENGELLİ köyü 67 372
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ BÜYÜKKARIŞTIRAN ÇENGELLİ köyü 39 288
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA KIZILLAR 74 378
TURKIYE BARTIN KURUCAŞİLE MERKEZ MEYDAN 74 378
TURKIYE TEKİRDAĞ ŞARKÖY MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE KASTAMONU PINARBAŞI MERKEZ ESENTEPE 37 366
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ KASIMKÖY 37 366
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ CEBELİ 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ CEBELİ 29 456
TURKIYE MALATYA PÜTÜRGE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE ERZURUM OLTU MERKEZ MERKEZ 25 442
ÇENGELLİ Nereye bağlı

ÇENGELLİ Nerede

ÇENGELLİ Ne tarafta

ÇENGELLİ Hangi Bölgede


ÇENGELLİ köyü, MERKEZ bucağı, ALAPLI ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. ÇENGELLİ Karedeniz bölgesindedir.
ÇENGELLİ köyü, BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. ÇENGELLİ Marmara bölgesindedir.
ÇENGELLİ mahallesi, KIZILLAR köyü, KUMLUCA bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ÇENGELLİ Karedeniz bölgesindedir.
ÇENGELLİ mahallesi, MEYDAN köyü, MERKEZ bucağı, KURUCAŞİLE ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ÇENGELLİ Karedeniz bölgesindedir.
ÇENGELLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞARKÖY ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.ÇENGELLİ Marmara bölgesindedir.
ÇENGELLİ mahallesi, ESENTEPE köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ÇENGELLİ Karedeniz bölgesindedir.
ÇENGELLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ÇENGELLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇENGELLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ÇENGELLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇENGELLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ÇENGELLİ Karedeniz bölgesindedir.
ÇENGELLİ mahallesi, KASIMKÖY köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ÇENGELLİ Karedeniz bölgesindedir.
ÇENGELLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PÜTÜRGE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.ÇENGELLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇENGELLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OLTU ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ÇENGELLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler