Ben bilirim

CEMİL nereye bağlı?, CEMİL nerede?

CEMİL nereye bağlı, CEMİL nerede? CEMİL köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlıdır. CEMİL köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇORUM MERKEZ CEMİLBEY bucağı 19 364
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ CEMİL köyü 50 384
TURKIYE OSMANİYE SUMBAS MERKEZ GAFARLI 80 328
TURKIYE MERSİN MEZİTLİ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE İSTANBUL ÜMRANİYE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BURDUR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 15 248
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN YENİBAŞAK İNANDIK 12 426
CEMİL Nereye bağlı

CEMİL Nerede

CEMİL Ne tarafta

CEMİL Hangi Bölgede


CEMİL köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. CEMİL İç Anadolu bölgesindedir.
CEMİL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.CEMİL Akdeniz bölgesindedir.
CEMİL mahallesi, İNANDIK köyü, YENİBAŞAK bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.CEMİL Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler