Ben bilirim

ÇELTİKÇİ nereye bağlı?, ÇELTİKÇİ nerede?

ÇELTİKÇİ nereye bağlı?, ÇELTİKÇİ nerede?, ÇELTİKÇİ nerenin ilçesi? ÇELTİKÇİ ilçesi BURDUR ilinin 11 ilçesinden birisidir. ÇELTİKÇİ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ÇELTİKÇİ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ÇELTİKÇİ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ÇELTİKÇİ ilçesinin Trafik plaka kodu 15 ve Telefon alan kodu 248 dır.

Aşağıdaki tabloda ÇELTİKÇİ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ÇELTİKÇİ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BURDUR ÇELTİKÇİ ilçesi 15 248
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ ÇELTİKÇİ köyü 37 366
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ ÇELTİKÇİ köyü 43 274
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN SİLİFKE MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BURSA ORHANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE DENİZLİ MERKEZEFENDİ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE BALIKESİR ERDEK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN SÖKE MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA KIZILCAHAMAM MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA KIZILCAHAMAM MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA KIZILCAHAMAM MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA KIZILCAHAMAM MERKEZ MERKEZ 6 312

ÇELTİKÇİ nerede - harita üzerindeki konumuÇELTİKÇİ Nereye bağlı

ÇELTİKÇİ Nerede

ÇELTİKÇİ Ne tarafta

ÇELTİKÇİ Hangi Bölgede


ÇELTİKÇİ ilçesi, BURDUR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. ÇELTİKÇİ Akdeniz bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ÇELTİKÇİ Karedeniz bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ÇELTİKÇİ Ege bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇELTİKÇİ Ege bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİFKE ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇELTİKÇİ Akdeniz bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇELTİKÇİ Akdeniz bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORHANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ÇELTİKÇİ Marmara bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ÇELTİKÇİ Marmara bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ÇELTİKÇİ Marmara bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ÇELTİKÇİ Marmara bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZEFENDİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.ÇELTİKÇİ Ege bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERDEK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÇELTİKÇİ Marmara bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SÖKE ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ÇELTİKÇİ Ege bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇELTİKÇİ Akdeniz bölgesindedir.
ÇELTİKÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILCAHAMAM ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ÇELTİKÇİ İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler