Ben bilirim

CELALİYE nereye bağlı?, CELALİYE nerede?

CELALİYE nereye bağlı, CELALİYE nerede? CELALİYE köyü, MERKEZ bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. CELALİYE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ MERKEZ CELALİYE köyü 39 288
TURKIYE KIRKLARELİ MERKEZ MERKEZ KAVAKLI 39 288
TURKIYE İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE MERKEZ MERKEZ 34 212
CELALİYE Nereye bağlı

CELALİYE Nerede

CELALİYE Ne tarafta

CELALİYE Hangi Bölgede


CELALİYE köyü, MERKEZ bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. CELALİYE Marmara bölgesindedir.
CELALİYE mahallesi, KAVAKLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.CELALİYE Marmara bölgesindedir.
CELALİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BÜYÜKÇEKMECE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.CELALİYE Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler