Ben bilirim

ÇAYKARA nereye bağlı?, ÇAYKARA nerede?

ÇAYKARA nereye bağlı?, ÇAYKARA nerede?, ÇAYKARA nerenin ilçesi? ÇAYKARA ilçesi TRABZON ilinin 18 ilçesinden birisidir. ÇAYKARA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ÇAYKARA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ÇAYKARA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ÇAYKARA ilçesinin Trafik plaka kodu 61 ve Telefon alan kodu 462 dır.

Aşağıdaki tabloda ÇAYKARA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ÇAYKARA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TRABZON ÇAYKARA ilçesi 61 462
TURKIYE DÜZCE KAYNAŞLI MERKEZ YEŞİLTEPE 81 380
TURKIYE SAMSUN TERME MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE SİVAS ŞARKIŞLA MERKEZ MENGENSOFULAR 58 346
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ KAŞDİBİ 28 454
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 28 454

ÇAYKARA nerede - harita üzerindeki konumuÇAYKARA Nereye bağlı

ÇAYKARA Nerede

ÇAYKARA Ne tarafta

ÇAYKARA Hangi Bölgede


ÇAYKARA ilçesi, TRABZON şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir. ÇAYKARA Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYKARA mahallesi, YEŞİLTEPE köyü, MERKEZ bucağı, KAYNAŞLI ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.ÇAYKARA Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYKARA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ÇAYKARA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAYKARA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ÇAYKARA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAYKARA mahallesi, MENGENSOFULAR köyü, MERKEZ bucağı, ŞARKIŞLA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.ÇAYKARA İç Anadolu bölgesindedir.
ÇAYKARA mahallesi, KAŞDİBİ köyü, MERKEZ bucağı, ESPİYE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ÇAYKARA Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYKARA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ÇAYKARA Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler