Ben bilirim

ÇAYIRDERE nereye bağlı?, ÇAYIRDERE nerede?

ÇAYIRDERE nereye bağlı, ÇAYIRDERE nerede? ÇAYIRDERE köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. ÇAYIRDERE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ MALAZGİRT MERKEZ ÇAYIRDERE köyü 49 436
TURKIYE KIRKLARELİ PINARHİSAR MERKEZ ÇAYIRDERE köyü 39 288
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE İSTANBUL SİLİVRİ MERKEZ MERKEZ 34 212
ÇAYIRDERE Nereye bağlı

ÇAYIRDERE Nerede

ÇAYIRDERE Ne tarafta

ÇAYIRDERE Hangi Bölgede


ÇAYIRDERE köyü, MERKEZ bucağı, MALAZGİRT ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ÇAYIRDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAYIRDERE köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. ÇAYIRDERE Marmara bölgesindedir.
ÇAYIRDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERGANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ÇAYIRDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAYIRDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİVRİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ÇAYIRDERE Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler