Ben bilirim

ÇAYAĞZI nereye bağlı?, ÇAYAĞZI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP DURAĞAN MERKEZ ÇAYAĞZI köyü 57 368
TURKIYE ARDAHAN HANAK MERKEZ ÇAYAĞZI köyü 75 478
TURKIYE DÜZCE AKÇAKOCA MERKEZ ÇAYAĞZI köyü 81 380
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ ÇAYAĞZI köyü 8 466
TURKIYE BİNGÖL MERKEZ MERKEZ ÇAYAĞZI köyü 12 426
TURKIYE BİNGÖL YAYLADERE MERKEZ ÇAYAĞZI köyü 12 426
TURKIYE KIRŞEHİR MERKEZ MERKEZ ÇAYAĞZI köyü 40 386
TURKIYE TUNCELİ NAZIMİYE DALLIBAHÇE AŞAĞIDOLUCA 62 428
TURKIYE SİNOP TÜRKELİ MERKEZ GENCEK 57 368
TURKIYE SİNOP DİKMEN MERKEZ KERİM 57 368
TURKIYE SİİRT ŞİRVAN MERKEZ İKİZLER 56 484
TURKIYE İZMİR KİRAZ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BALIKESİR ERDEK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ ÇAYAĞZI 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ ÖĞDEM MUTLUGÜN 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ SARIGÖL BOSTANCI 8 466
TURKIYE ARTVİN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 8 466
TURKIYE ARTVİN MERKEZ MERKEZ ORMANLI 8 466
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ TEPEDÜZÜ 8 466
TURKIYE BİNGÖL ADAKLI MERKEZ BAĞLARPINARI 12 426
ÇAYAĞZI Nereye bağlı

ÇAYAĞZI Nerede

ÇAYAĞZI Ne tarafta

ÇAYAĞZI Hangi Bölgede


ÇAYAĞZI köyü, MERKEZ bucağı, DURAĞAN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI köyü, MERKEZ bucağı, HANAK ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. ÇAYAĞZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAYAĞZI köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAKOCA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. ÇAYAĞZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAYAĞZI köyü, MERKEZ bucağı, YAYLADERE ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. ÇAYAĞZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAYAĞZI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir. ÇAYAĞZI İç Anadolu bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, AŞAĞIDOLUCA köyü, DALLIBAHÇE bucağı, NAZIMİYE ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.ÇAYAĞZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, GENCEK köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKELİ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, KERİM köyü, MERKEZ bucağı, DİKMEN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, İKİZLER köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRVAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.ÇAYAĞZI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KİRAZ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇAYAĞZI Ege bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERDEK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÇAYAĞZI Marmara bölgesindedir.
ÇAYAĞZI köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, ÇAYAĞZI köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, MUTLUGÜN köyü, ÖĞDEM bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, BOSTANCI köyü, SARIGÖL bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, ORMANLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, TEPEDÜZÜ köyü, MERKEZ bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÇAYAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAYAĞZI mahallesi, BAĞLARPINARI köyü, MERKEZ bucağı, ADAKLI ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.ÇAYAĞZI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler