Ben bilirim

ÇAVUŞKÖY nereye bağlı?, ÇAVUŞKÖY nerede?

ÇAVUŞKÖY nereye bağlı, ÇAVUŞKÖY nerede? ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÜMÜŞHACIKÖY ilçesi ve AMASYA şehrine bağlıdır. ÇAVUŞKÖY köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT SORGUN MERKEZ ÇAVUŞKÖYÜ köyü 66 354
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ ÇAVUŞKÖY köyü 74 378
TURKIYE BİLECİK MERKEZ İLYASBEY ÇAVUŞKÖY köyü 11 228
TURKIYE ÇANAKKALE BAYRAMİÇ MERKEZ ÇAVUŞKÖY köyü 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE LAPSEKİ MERKEZ ÇAVUŞKÖY köyü 17 286
TURKIYE ÇORUM SUNGURLU MERKEZ ÇAVUŞKÖY köyü 19 364
TURKIYE EDİRNE ENEZ MERKEZ ÇAVUŞKÖY köyü 22 284
TURKIYE AĞRI PATNOS MERKEZ ÇAVUŞKÖY köyü 4 472
TURKIYE KASTAMONU PINARBAŞI MERKEZ ÇAVUŞKÖY köyü 37 366
TURKIYE KIRKLARELİ BABAESKİ MERKEZ ÇAVUŞKÖY köyü 39 288
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE MERKEZ ÇAVUŞKÖY köyü 39 288
TURKIYE AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY MERKEZ ÇAVUŞKÖY köyü 5 358
TURKIYE TEKİRDAĞ MALKARA MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE MALATYA ARGUVAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM KARAYAZI MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BALIKESİR MANYAS MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR MERKEZ MERKEZ 6 312
ÇAVUŞKÖY Nereye bağlı

ÇAVUŞKÖY Nerede

ÇAVUŞKÖY Ne tarafta

ÇAVUŞKÖY Hangi Bölgede


ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. ÇAVUŞKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY köyü, İLYASBEY bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. ÇAVUŞKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, BAYRAMİÇ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ÇAVUŞKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, LAPSEKİ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ÇAVUŞKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, SUNGURLU ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. ÇAVUŞKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ENEZ ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. ÇAVUŞKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PATNOS ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. ÇAVUŞKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ÇAVUŞKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, BABAESKİ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. ÇAVUŞKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. ÇAVUŞKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÜMÜŞHACIKÖY ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. ÇAVUŞKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MALKARA ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.ÇAVUŞKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARGUVAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.ÇAVUŞKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ÇAVUŞKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAYAZI ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ÇAVUŞKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANYAS ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÇAVUŞKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇAVUŞKÖY Akdeniz bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ÇAVUŞKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
ÇAVUŞKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ÇAVUŞKÖY İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler