Ben bilirim

ÇAVDIR nereye bağlı?, ÇAVDIR nerede?

ÇAVDIR nereye bağlı?, ÇAVDIR nerede?, ÇAVDIR nerenin ilçesi? ÇAVDIR ilçesi BURDUR ilinin 11 ilçesinden birisidir. ÇAVDIR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ÇAVDIR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ÇAVDIR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ÇAVDIR ilçesinin Trafik plaka kodu 15 ve Telefon alan kodu 248 dır.

Aşağıdaki tabloda ÇAVDIR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ÇAVDIR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BURDUR ÇAVDIR ilçesi 15 248
TURKIYE MUĞLA KAVAKLIDERE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE ANTALYA KAŞ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA KAŞ MERKEZ MERKEZ 7 242

ÇAVDIR nerede - harita üzerindeki konumuÇAVDIR Nereye bağlı

ÇAVDIR Nerede

ÇAVDIR Ne tarafta

ÇAVDIR Hangi Bölgede


ÇAVDIR ilçesi, BURDUR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. ÇAVDIR Akdeniz bölgesindedir.
ÇAVDIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAVAKLIDERE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ÇAVDIR Ege bölgesindedir.
ÇAVDIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SOMA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ÇAVDIR Ege bölgesindedir.
ÇAVDIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ÇAVDIR Ege bölgesindedir.
ÇAVDIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAŞ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇAVDIR Akdeniz bölgesindedir.
ÇAVDIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAŞ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇAVDIR Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler