Ben bilirim

ÇAVDARLI nereye bağlı?, ÇAVDARLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NİĞDE MERKEZ MERKEZ ÇAVDARLI köyü 51 388
TURKIYE AKSARAY MERKEZ ACIPINAR ÇAVDARLILAR köyü 68 382
TURKIYE ARDAHAN HANAK MERKEZ ÇAVDARLI köyü 75 478
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ ÇAVDARLI köyü 8 466
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ ÇAVDARLI köyü 3 272
TURKIYE VAN ÖZALP MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZURUM AZİZİYE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ ÇAVDARLI 8 466
ÇAVDARLI Nereye bağlı

ÇAVDARLI Nerede

ÇAVDARLI Ne tarafta

ÇAVDARLI Hangi Bölgede


ÇAVDARLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. ÇAVDARLI İç Anadolu bölgesindedir.
ÇAVDARLI köyü, MERKEZ bucağı, HANAK ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. ÇAVDARLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAVDARLI köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. ÇAVDARLI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAVDARLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. ÇAVDARLI Ege bölgesindedir.
ÇAVDARLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇAVDARLI Akdeniz bölgesindedir.
ÇAVDARLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AZİZİYE ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ÇAVDARLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAVDARLI köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. ÇAVDARLI Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler