Ben bilirim

ÇATALOLUK nereye bağlı?, ÇATALOLUK nerede?

ÇATALOLUK nereye bağlı, ÇATALOLUK nerede? ÇATALOLUK köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. ÇATALOLUK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS SUŞEHRİ MERKEZ ÇATALOLUK köyü 58 346
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ ÇATALOLUK köyü 37 366
TURKIYE KAYSERİ DEVELİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE MANİSA DEMİRCİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE KASTAMONU HANÖNÜ MERKEZ KAVAK 37 366
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ DEMİRCİ 28 454
TURKIYE ANTALYA KAŞ MERKEZ MERKEZ 7 242
ÇATALOLUK Nereye bağlı

ÇATALOLUK Nerede

ÇATALOLUK Ne tarafta

ÇATALOLUK Hangi Bölgede


ÇATALOLUK köyü, MERKEZ bucağı, SUŞEHRİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. ÇATALOLUK İç Anadolu bölgesindedir.
ÇATALOLUK köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ÇATALOLUK Karedeniz bölgesindedir.
ÇATALOLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEVELİ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.ÇATALOLUK İç Anadolu bölgesindedir.
ÇATALOLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEMİRCİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ÇATALOLUK Ege bölgesindedir.
ÇATALOLUK mahallesi, KAVAK köyü, MERKEZ bucağı, HANÖNÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ÇATALOLUK Karedeniz bölgesindedir.
ÇATALOLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇATALOLUK Akdeniz bölgesindedir.
ÇATALOLUK mahallesi, DEMİRCİ köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ÇATALOLUK Karedeniz bölgesindedir.
ÇATALOLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAŞ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇATALOLUK Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler