Ben bilirim

ÇATALCA nereye bağlı?, ÇATALCA nerede?

ÇATALCA nereye bağlı?, ÇATALCA nerede?, ÇATALCA nerenin ilçesi? ÇATALCA ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. ÇATALCA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ÇATALCA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ÇATALCA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ÇATALCA ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda ÇATALCA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ÇATALCA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL ÇATALCA ilçesi 34 212
TURKIYE ERZİNCAN REFAHİYE ÇATALÇAM bucağı 24 446
TURKIYE DÜZCE KAYNAŞLI MERKEZ ÇATALÇAM köyü 81 380
TURKIYE ÇANAKKALE BAYRAMİÇ YİĞİTLER ÇATALÇAM köyü 17 286
TURKIYE ERZİNCAN REFAHİYE ÇATALÇAM ÇATALÇAM B.M köyü 24 446
TURKIYE HAKKARİ ŞEMDİNLİ MERKEZ ÇATALCA köyü 30 438
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ AKKAYA ÇATALÇAM köyü 37 366
TURKIYE AMASYA MERKEZ EZİNEPAZARI ÇATALÇAM köyü 5 358
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ YUNUSLU 67 372
TURKIYE MARDİN DARGEÇİT MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ YAĞMURDERE ARSLANCA 29 456
TURKIYE İZMİR MENDERES MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE GAZİANTEP OĞUZELİ MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE GAZİANTEP NİZİP MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ADANA TUFANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA TUFANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BALIKESİR DURSUNBEY MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ORTAKÖY ORTAKÖY B.M 8 466

ÇATALCA nerede - harita üzerindeki konumuÇATALCA Nereye bağlı

ÇATALCA Nerede

ÇATALCA Ne tarafta

ÇATALCA Hangi Bölgede


ÇATALCA ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. ÇATALCA Marmara bölgesindedir. ÇATALCA İstanbul'un Avrupa yakasındadır.
ÇATALCA köyü, MERKEZ bucağı, ŞEMDİNLİ ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir. ÇATALCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇATALCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ÇATALCA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇATALCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENDERES ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇATALCA Ege bölgesindedir.
ÇATALCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇATALCA Akdeniz bölgesindedir.
ÇATALCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİZİP ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.ÇATALCA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇATALCA mahallesi, ORTAKÖY B.M köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÇATALCA Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler