Ben bilirim

ÇARŞAMBA nereye bağlı?, ÇARŞAMBA nerede?

ÇARŞAMBA nereye bağlı?, ÇARŞAMBA nerede?, ÇARŞAMBA nerenin ilçesi? ÇARŞAMBA ilçesi SAMSUN ilinin 17 ilçesinden birisidir. ÇARŞAMBA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ÇARŞAMBA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ÇARŞAMBA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ÇARŞAMBA ilçesinin Trafik plaka kodu 55 ve Telefon alan kodu 362 dır.

Aşağıdaki tabloda ÇARŞAMBA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ÇARŞAMBA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SAMSUN ÇARŞAMBA ilçesi 55 362
TURKIYE KÜTAHYA DOMANİÇ MERKEZ ÇARŞAMBA köyü 43 274
TURKIYE SİNOP TÜRKELİ HELALDI KARABEY 57 368

ÇARŞAMBA nerede - harita üzerindeki konumuÇARŞAMBA Nereye bağlı

ÇARŞAMBA Nerede

ÇARŞAMBA Ne tarafta

ÇARŞAMBA Hangi Bölgede


ÇARŞAMBA ilçesi, SAMSUN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir. ÇARŞAMBA Karedeniz bölgesindedir.
ÇARŞAMBA köyü, MERKEZ bucağı, DOMANİÇ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ÇARŞAMBA Ege bölgesindedir.
ÇARŞAMBA mahallesi, KARABEY köyü, HELALDI bucağı, TÜRKELİ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ÇARŞAMBA Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,14

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler