Ben bilirim

ÇANAKPINAR nereye bağlı?, ÇANAKPINAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞI MERKEZ ÇANAKPINAR köyü 40 386
TURKIYE KAYSERİ TOMARZA MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE MALATYA HEKİMHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE ERZURUM OLTU MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ŞUHUT MERKEZ KOÇYATAĞI 3 272
TURKIYE ANTALYA AKSEKİ MERKEZ MERKEZ 7 242
ÇANAKPINAR Nereye bağlı

ÇANAKPINAR Nerede

ÇANAKPINAR Ne tarafta

ÇANAKPINAR Hangi Bölgede


ÇANAKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, ÇİÇEKDAĞI ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir. ÇANAKPINAR 19314 bölgesindedir.
ÇANAKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOMARZA ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.ÇANAKPINAR 42263 bölgesindedir.
ÇANAKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HEKİMHAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.ÇANAKPINAR 20311 bölgesindedir.
ÇANAKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OLTU ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ÇANAKPINAR 41498 bölgesindedir.
ÇANAKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKSEKİ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇANAKPINAR 26342 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler