Ben bilirim

ÇAMTEPE nereye bağlı?, ÇAMTEPE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İZMİR SEFERİHİSAR MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR NARLIDERE MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK GÜLPINAR ÇAMKALABAK 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK KÜÇÜKKUYU ADATEPE 17 286
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA MERKEZ KINIK 3 272
TURKIYE BALIKESİR BURHANİYE MERKEZ MERKEZ 10 266
ÇAMTEPE Nereye bağlı

ÇAMTEPE Nerede

ÇAMTEPE Ne tarafta

ÇAMTEPE Hangi Bölgede


ÇAMTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEFERİHİSAR ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇAMTEPE Ege bölgesindedir.
ÇAMTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NARLIDERE ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇAMTEPE Ege bölgesindedir.
ÇAMTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇAMTEPE Akdeniz bölgesindedir.
ÇAMTEPE mahallesi, ÇAMKALABAK köyü, GÜLPINAR bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.ÇAMTEPE Marmara bölgesindedir.
ÇAMTEPE mahallesi, KINIK köyü, MERKEZ bucağı, SİNANPAŞA ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.ÇAMTEPE Ege bölgesindedir.
ÇAMTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BURHANİYE ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÇAMTEPE Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler