Ben bilirim

ÇAMOBA nereye bağlı?, ÇAMOBA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇANAKKALE EZİNE GEYİKLİ ÇAMOBA köyü 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE YENİCE MERKEZ ÇAMOBA köyü 17 286
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK GÜLPINAR KÖSEDERE 17 286
TURKIYE TRABZON ORTAHİSAR MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE BALIKESİR AYVALIK MERKEZ MERKEZ 10 266
ÇAMOBA Nereye bağlı

ÇAMOBA Nerede

ÇAMOBA Ne tarafta

ÇAMOBA Hangi Bölgede


ÇAMOBA köyü, GEYİKLİ bucağı, EZİNE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ÇAMOBA Marmara bölgesindedir.
ÇAMOBA köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ÇAMOBA Marmara bölgesindedir.
ÇAMOBA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇAMOBA Ege bölgesindedir.
ÇAMOBA mahallesi, KÖSEDERE köyü, GÜLPINAR bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.ÇAMOBA Marmara bölgesindedir.
ÇAMOBA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORTAHİSAR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ÇAMOBA Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMOBA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AYVALIK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÇAMOBA Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler