Ben bilirim

ÇAMLITEPE nereye bağlı?, ÇAMLITEPE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE HEMŞİN MERKEZ ÇAMLITEPE köyü 53 464
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE TRABZON OF MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE TRABZON HAYRAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KOCAELİ KÖRFEZ MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE İSTANBUL SARIYER MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MEYDANCIK DEMİRCİ 8 466
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312
ÇAMLITEPE Nereye bağlı

ÇAMLITEPE Nerede

ÇAMLITEPE Ne tarafta

ÇAMLITEPE Hangi Bölgede


ÇAMLITEPE köyü, MERKEZ bucağı, HEMŞİN ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. ÇAMLITEPE Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMLITEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.ÇAMLITEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAMLITEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OF ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ÇAMLITEPE Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMLITEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAYRAT ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ÇAMLITEPE Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMLITEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖRFEZ ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.ÇAMLITEPE Marmara bölgesindedir.
ÇAMLITEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PAZARCIK ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ÇAMLITEPE Akdeniz bölgesindedir.
ÇAMLITEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIYER ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ÇAMLITEPE Marmara bölgesindedir.
ÇAMLITEPE mahallesi, DEMİRCİ köyü, MEYDANCIK bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÇAMLITEPE Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMLITEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇAMLITEPE Akdeniz bölgesindedir.
ÇAMLITEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇANKAYA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ÇAMLITEPE İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler