Ben bilirim

ÇAMLIPINAR nereye bağlı?, ÇAMLIPINAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DÜZCE CUMAYERİ MERKEZ ÇAMLIPINAR köyü 81 380
TURKIYE ÇORUM LAÇİN MERKEZ ÇAMLIPINAR köyü 19 364
TURKIYE İZMİR BUCA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
ÇAMLIPINAR Nereye bağlı

ÇAMLIPINAR Nerede

ÇAMLIPINAR Ne tarafta

ÇAMLIPINAR Hangi Bölgede


ÇAMLIPINAR köyü, MERKEZ bucağı, CUMAYERİ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. ÇAMLIPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMLIPINAR köyü, MERKEZ bucağı, LAÇİN ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. ÇAMLIPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMLIPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUCA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇAMLIPINAR Ege bölgesindedir.
ÇAMLIPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇAMLIPINAR Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler