Ben bilirim

CAMİİKEBİR nereye bağlı?, CAMİİKEBİR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT SORGUN MERKEZ ÇİĞDEMLİ 66 354
TURKIYE BAYBURT MERKEZ MERKEZ MERKEZ 69 458
TURKIYE VAN ERCİŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE TOKAT MERKEZ MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ MERKEZ 57 368
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE KIRKLARELİ PINARHİSAR MERKEZ MERKEZ 39 288
TURKIYE KAYSERİ DEVELİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE TOKAT ZİLE MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE KAYSERİ KOCASİNAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ KOCASİNAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ BÜNYAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KONYA DERBENT MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE İZMİR MENEMEN MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL BEYOĞLU MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN SİLİFKE MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ÇANAKKALE GELİBOLU MERKEZ MERKEZ 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE GELİBOLU BOLAYIR BOLAYIR 17 286
TURKIYE BURSA ORHANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM NARMAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BALIKESİR HAVRAN MERKEZ MERKEZ 10 266
CAMİİKEBİR Nereye bağlı

CAMİİKEBİR Nerede

CAMİİKEBİR Ne tarafta

CAMİİKEBİR Hangi Bölgede


CAMİİKEBİR mahallesi, ÇİĞDEMLİ köyü, MERKEZ bucağı, SORGUN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.CAMİİKEBİR İç Anadolu bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir.CAMİİKEBİR Karedeniz bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERCİŞ ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.CAMİİKEBİR Doğu Anadolu bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.CAMİİKEBİR Karedeniz bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.CAMİİKEBİR Karedeniz bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.CAMİİKEBİR İç Anadolu bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.CAMİİKEBİR Marmara bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.CAMİİKEBİR Karedeniz bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOCASİNAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.CAMİİKEBİR İç Anadolu bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BÜNYAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.CAMİİKEBİR İç Anadolu bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DERBENT ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.CAMİİKEBİR İç Anadolu bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENEMEN ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.CAMİİKEBİR Ege bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYOĞLU ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.CAMİİKEBİR Marmara bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİFKE ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.CAMİİKEBİR Akdeniz bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GELİBOLU ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.CAMİİKEBİR Marmara bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, BOLAYIR köyü, BOLAYIR bucağı, GELİBOLU ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.CAMİİKEBİR Marmara bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORHANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.CAMİİKEBİR Marmara bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NARMAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.CAMİİKEBİR Doğu Anadolu bölgesindedir.
CAMİİKEBİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAVRAN ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.CAMİİKEBİR Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler