Ben bilirim

CAMİATİK nereye bağlı?, CAMİATİK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ MERKEZ 37 366
TURKIYE İZMİR URLA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BOLU YENİÇAĞA MERKEZ MERKEZ 14 374
TURKIYE AYDIN KUŞADASI MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANTALYA ELMALI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA AYAŞ MERKEZ MERKEZ 6 312
CAMİATİK Nereye bağlı

CAMİATİK Nerede

CAMİATİK Ne tarafta

CAMİATİK Hangi Bölgede


CAMİATİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.CAMİATİK Karedeniz bölgesindedir.
CAMİATİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, URLA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.CAMİATİK Ege bölgesindedir.
CAMİATİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİÇAĞA ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.CAMİATİK Karedeniz bölgesindedir.
CAMİATİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUŞADASI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.CAMİATİK Ege bölgesindedir.
CAMİATİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELMALI ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.CAMİATİK Akdeniz bölgesindedir.
CAMİATİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AYAŞ ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.CAMİATİK İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler