Ben bilirim

ÇAMBAŞI nereye bağlı?, ÇAMBAŞI nerede?

ÇAMBAŞI nereye bağlı, ÇAMBAŞI nerede? ÇAMBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. ÇAMBAŞI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ ÇAMBAŞI köyü 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE ŞİRAN MERKEZ ÇAMBAŞI köyü 29 456
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ ÇAMBAŞI köyü 37 366
TURKIYE TRABZON ÇAYKARA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE DENİZLİ BOZKURT MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ ŞENDERE 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ ŞENDERE 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ ÇAYIRÇUKUR 29 456
ÇAMBAŞI Nereye bağlı

ÇAMBAŞI Nerede

ÇAMBAŞI Ne tarafta

ÇAMBAŞI Hangi Bölgede


ÇAMBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ÇAMBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRAN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ÇAMBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ÇAMBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYKARA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ÇAMBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZKURT ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.ÇAMBAŞI Ege bölgesindedir.
CAMBAŞI mahallesi, ŞENDERE köyü, MERKEZ bucağı, KÜRTÜN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.CAMBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMBAŞI mahallesi, ŞENDERE köyü, MERKEZ bucağı, KÜRTÜN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.ÇAMBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAMBAŞI mahallesi, ÇAYIRÇUKUR köyü, MERKEZ bucağı, KÜRTÜN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.ÇAMBAŞI Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler