Ben bilirim

ÇALTEPE nereye bağlı?, ÇALTEPE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS KANGAL MERKEZ ÇALTEPE köyü 58 346
TURKIYE BURDUR YEŞİLOVA MERKEZ ÇALTEPE köyü 15 248
TURKIYE ORDU MESUDİYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE MANİSA SARUHANLI MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK MERKEZ AHMETÇE 17 286
TURKIYE BİNGÖL YEDİSU MERKEZ GÜZGÜLÜ 12 426
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
ÇALTEPE Nereye bağlı

ÇALTEPE Nerede

ÇALTEPE Ne tarafta

ÇALTEPE Hangi Bölgede


ÇALTEPE köyü, MERKEZ bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. ÇALTEPE İç Anadolu bölgesindedir.
ÇALTEPE köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLOVA ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. ÇALTEPE Akdeniz bölgesindedir.
ÇALTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MESUDİYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ÇALTEPE Karedeniz bölgesindedir.
ÇALTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARUHANLI ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ÇALTEPE Ege bölgesindedir.
ÇALTEPE mahallesi, AHMETÇE köyü, MERKEZ bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.ÇALTEPE Marmara bölgesindedir.
ÇALTEPE mahallesi, GÜZGÜLÜ köyü, MERKEZ bucağı, YEDİSU ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.ÇALTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇALTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇALTEPE Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler