Ben bilirim

ÇALIDERE nereye bağlı?, ÇALIDERE nerede?

ÇALIDERE nereye bağlı, ÇALIDERE nerede? ÇALIDERE köyü, MADEN bucağı, MERKEZ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlıdır. ÇALIDERE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO ÇAYLAR ÇALIDERE köyü 49 436
TURKIYE BAYBURT MERKEZ MADEN ÇALIDERE köyü 69 458
TURKIYE ARDAHAN GÖLE MERKEZ ÇALIDERE köyü 75 478
TURKIYE BAYBURT MERKEZ MADEN ÇALIDERE 69 458
TURKIYE ÇANKIRI ELDİVAN MERKEZ SARAYKÖY 18 376
ÇALIDERE Nereye bağlı

ÇALIDERE Nerede

ÇALIDERE Ne tarafta

ÇALIDERE Hangi Bölgede


ÇALIDERE köyü, ÇAYLAR bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ÇALIDERE 22142 bölgesindedir.
ÇALIDERE köyü, MADEN bucağı, MERKEZ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir. ÇALIDERE 15976 bölgesindedir.
ÇALIDERE köyü, MERKEZ bucağı, GÖLE ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. ÇALIDERE 13735 bölgesindedir.
ÇALIDERE köyü, MADEN bucağı, MERKEZ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir. ÇALIDERE 39086 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler