Ben bilirim

ÇAKIRLAR nereye bağlı?, ÇAKIRLAR nerede?

ÇAKIRLAR nereye bağlı, ÇAKIRLAR nerede? ÇAKIRLAR köyü, ALPKÖY bucağı, KEMAH ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlıdır. ÇAKIRLAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT YERKÖY MERKEZ ÇAKIRLAR köyü 66 354
TURKIYE ÇANKIRI YAPRAKLI İKİZÖREN ÇAKIRLAR köyü 18 376
TURKIYE ÇORUM KARGI MERKEZ ÇAKIRLAR köyü 19 364
TURKIYE ERZİNCAN KEMAH ALPKÖY ÇAKIRLAR köyü 24 446
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ ÇAKIRLAR köyü 29 456
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ ÇAKIRLAR köyü 37 366
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ ÇAKIRLAR köyü 43 274
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 81 380
TURKIYE ANTALYA KONYAALTI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE SAMSUN ATAKUM MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE SAMSUN ATAKUM MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ ELLİBAŞ 74 378
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ HİSAR 78 372
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ DALLICA 74 378
TURKIYE BATMAN KOZLUK TUZLAGÖZÜ ÇAYÖNÜ 72 488
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ EŞMELİ 64 276
TURKIYE TOKAT ERBAA DOĞANYURT AKGÜN 60 356
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ PELİTLİ 60 356
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ CİĞERDEDE 64 276
TURKIYE ŞANLIURFA AKÇAKALE MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE DENİZLİ ÇAL MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE DENİZLİ ÇAL MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MUĞLA YATAĞAN MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ERZİNCAN KEMAH ALPKÖY ÇAKIRLAR 24 446
TURKIYE BOLU MENGEN GÖKÇESU GÖKÇESU 14 374
TURKIYE BOLU YENİÇAĞA MERKEZ ÖREN 14 374
ÇAKIRLAR Nereye bağlı

ÇAKIRLAR Nerede

ÇAKIRLAR Ne tarafta

ÇAKIRLAR Hangi Bölgede


ÇAKIRLAR köyü, MERKEZ bucağı, YERKÖY ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. ÇAKIRLAR İç Anadolu bölgesindedir.
ÇAKIRLAR köyü, İKİZÖREN bucağı, YAPRAKLI ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. ÇAKIRLAR İç Anadolu bölgesindedir.
ÇAKIRLAR köyü, MERKEZ bucağı, KARGI ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR köyü, ALPKÖY bucağı, KEMAH ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. ÇAKIRLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAKIRLAR köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ÇAKIRLAR Ege bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONYAALTI ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇAKIRLAR Akdeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ATAKUM ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, ELLİBAŞ köyü, KOZCAĞIZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, HİSAR köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, DALLICA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, ÇAYÖNÜ köyü, TUZLAGÖZÜ bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.ÇAKIRLAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, EŞMELİ köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.ÇAKIRLAR Ege bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, AKGÜN köyü, DOĞANYURT bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, PELİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAKALE ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ÇAKIRLAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YATAĞAN ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ÇAKIRLAR Ege bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇAKIRLAR Ege bölgesindedir.
ÇAKIRLAR köyü, ALPKÖY bucağı, KEMAH ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. ÇAKIRLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, GÖKÇESU köyü, GÖKÇESU bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKIRLAR mahallesi, ÖREN köyü, MERKEZ bucağı, YENİÇAĞA ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.ÇAKIRLAR Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler