Ben bilirim

ÇAKALLI nereye bağlı?, ÇAKALLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP GERZE MERKEZ ÇAKALLI köyü 57 368
TURKIYE ÇORUM MERKEZ SEYDİM DUTÇAKALLI köyü 19 364
TURKIYE ÇORUM MERKEZ SEYDİM SEYDİMÇAKALLI köyü 19 364
TURKIYE SAMSUN KAVAK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE SAKARYA HENDEK MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE ŞANLIURFA HALFETİ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE DİYARBAKIR BİSMİL MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE HATAY BELEN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ YAĞMURDERE DUMANLI 29 456
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ KUŞÇULU 28 454
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ANTALYA SERİK MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ADIYAMAN BESNİ SUVARLI ÇORAK 2 416
TURKIYE ADIYAMAN BESNİ SUVARLI KARALAR 2 416
ÇAKALLI Nereye bağlı

ÇAKALLI Nerede

ÇAKALLI Ne tarafta

ÇAKALLI Hangi Bölgede


ÇAKALLI köyü, MERKEZ bucağı, GERZE ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. ÇAKALLI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKALLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAVAK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ÇAKALLI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKALLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HALFETİ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ÇAKALLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAKALLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİSMİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ÇAKALLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAKALLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BELEN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ÇAKALLI Akdeniz bölgesindedir.
ÇAKALLI mahallesi, DUMANLI köyü, YAĞMURDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.ÇAKALLI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKALLI mahallesi, KUŞÇULU köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ÇAKALLI Karedeniz bölgesindedir.
ÇAKALLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAİSALI ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ÇAKALLI Akdeniz bölgesindedir.
ÇAKALLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAİSALI ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ÇAKALLI Akdeniz bölgesindedir.
ÇAKALLI mahallesi, ÇORAK köyü, SUVARLI bucağı, BESNİ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.ÇAKALLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇAKALLI mahallesi, KARALAR köyü, SUVARLI bucağı, BESNİ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.ÇAKALLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler