Ben bilirim

CAFERLİ nereye bağlı?, CAFERLİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT SORGUN MERKEZ CAFERLİ köyü 66 354
TURKIYE YOZGAT ŞEFAATLİ MERKEZ CAFERLİ köyü 66 354
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ CAFERLİ köyü 24 446
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ KARAKÜTÜK 80 328
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ KARAKÜTÜK 80 328
TURKIYE TRABZON VAKFIKEBİR MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ AKKAYA BURHANLI 37 366
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ KALE ERDEMLER 29 456
TURKIYE AYDIN KUŞADASI MERKEZ MERKEZ 9 256
CAFERLİ Nereye bağlı

CAFERLİ Nerede

CAFERLİ Ne tarafta

CAFERLİ Hangi Bölgede


CAFERLİ köyü, MERKEZ bucağı, SORGUN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. CAFERLİ İç Anadolu bölgesindedir.
CAFERLİ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEFAATLİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. CAFERLİ İç Anadolu bölgesindedir.
CAFERLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. CAFERLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
CAFERLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VAKFIKEBİR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.CAFERLİ Karedeniz bölgesindedir.
CAFERLİ mahallesi, BURHANLI köyü, AKKAYA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.CAFERLİ Karedeniz bölgesindedir.
CAFERLİ mahallesi, ERDEMLER köyü, KALE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.CAFERLİ Karedeniz bölgesindedir.
CAFERLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUŞADASI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.CAFERLİ Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler