Ben bilirim

ÇADIRLI nereye bağlı?, ÇADIRLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞIRNAK MERKEZ MERKEZ ÇADIRLI köyü 73 486
TURKIYE KIRŞEHİR MERKEZ MERKEZ ÇADIRLIHACIYUSUF köyü 40 386
TURKIYE KIRŞEHİR KAMAN MERKEZ ÇADIRLI HACIBAYRAM köyü 40 386
TURKIYE KIRŞEHİR KAMAN MERKEZ ÇADIRLI KÖRMEHMET köyü 40 386
TURKIYE ŞIRNAK MERKEZ MERKEZ KUMÇATI 73 486
TURKIYE MARDİN DERİK MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MERSİN SİLİFKE MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BİTLİS MERKEZ BÖLÜKYAZI DOĞRUYOL 13 434
ÇADIRLI Nereye bağlı

ÇADIRLI Nerede

ÇADIRLI Ne tarafta

ÇADIRLI Hangi Bölgede


ÇADIRLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. ÇADIRLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇADIRLI mahallesi, KUMÇATI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.ÇADIRLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇADIRLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DERİK ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ÇADIRLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇADIRLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİFKE ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇADIRLI Akdeniz bölgesindedir.
ÇADIRLI mahallesi, DOĞRUYOL köyü, BÖLÜKYAZI bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.ÇADIRLI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler