Ben bilirim

BÜYÜKKARIŞTIRAN nereye bağlı?, BÜYÜKKARIŞTIRAN nerede?

BÜYÜKKARIŞTIRAN nereye bağlı BÜYÜKKARIŞTIRAN nerede? BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesine ve KIRKLARELİ iline bağlıdır. BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı 39 288
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ BÜYÜKKARIŞTIRAN BÜYÜKKARIŞTIRAN köyü 39 288
BÜYÜKKARIŞTIRAN Nereye bağlı

BÜYÜKKARIŞTIRAN Nerede

BÜYÜKKARIŞTIRAN Ne tarafta

BÜYÜKKARIŞTIRAN Hangi Bölgede


BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesine ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.BÜYÜKKARIŞTIRAN Marmara bölgesindedir.
BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesine ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.BÜYÜKKARIŞTIRAN Marmara bölgesindedir.
BÜYÜKKARIŞTIRAN köyü, BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. BÜYÜKKARIŞTIRAN Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler