Ben bilirim

BÜKKÖY nereye bağlı?, BÜKKÖY nerede?

BÜKKÖY nereye bağlı, BÜKKÖY nerede? BÜKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlıdır. BÜKKÖY köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ BÜKKÖY köyü 67 372
TURKIYE BOLU GÖYNÜK MERKEZ ÇUBUKKÖY köyü 14 374
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ MERKEZ BÜK 37 366
TURKIYE MERSİN BOZYAZI MERKEZ MERKEZ 33 324
BÜKKÖY Nereye bağlı

BÜKKÖY Nerede

BÜKKÖY Ne tarafta

BÜKKÖY Hangi Bölgede


BÜKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. BÜKKÖY Karedeniz bölgesindedir.
BÜKKÖY mahallesi, BÜK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.BÜKKÖY Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler