Ben bilirim

BUCAKKIŞLA nereye bağlı?, BUCAKKIŞLA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARAMAN MERKEZ BUCAKKIŞLA bucağı 70 338
TURKIYE KARAMAN MERKEZ BUCAKKIŞLA BUCAKKIŞLA köyü 70 338
TURKIYE ANTALYA AKSEKİ MERKEZ MERKEZ 7 242
BUCAKKIŞLA Nereye bağlı

BUCAKKIŞLA Nerede

BUCAKKIŞLA Ne tarafta

BUCAKKIŞLA Hangi Bölgede


BUCAKKIŞLA bucağı, MERKEZ ilçesine ve KARAMAN şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.BUCAKKIŞLA 363 bölgesindedir.
BUCAKKIŞLA bucağı, MERKEZ ilçesine ve KARAMAN şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.BUCAKKIŞLA 15705 bölgesindedir.
BUCAKKIŞLA köyü, BUCAKKIŞLA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. BUCAKKIŞLA 15705 bölgesindedir.
BUCAKKIŞLA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKSEKİ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BUCAKKIŞLA 26339 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler