Ben bilirim

BOZYER nereye bağlı?, BOZYER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BOLU SEBEN MERKEZ BOZYER köyü 14 374
TURKIYE DİYARBAKIR KOCAKÖY MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
BOZYER Nereye bağlı

BOZYER Nerede

BOZYER Ne tarafta

BOZYER Hangi Bölgede


BOZYER köyü, MERKEZ bucağı, SEBEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. BOZYER Karedeniz bölgesindedir.
BOZYER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOCAKÖY ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BOZYER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZYER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERGANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BOZYER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZYER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FETHİYE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.BOZYER Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler