Ben bilirim

BOZYAZI nereye bağlı?, BOZYAZI nerede?

BOZYAZI nereye bağlı?, BOZYAZI nerede?, BOZYAZI nerenin ilçesi? BOZYAZI ilçesi MERSİN ilinin 13 ilçesinden birisidir. BOZYAZI ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda BOZYAZI ilçesinin harita üzerindeki konumunu, BOZYAZI ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. BOZYAZI ilçesinin Trafik plaka kodu 33 ve Telefon alan kodu 324 dır.

Aşağıdaki tabloda BOZYAZI ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve BOZYAZI ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MERSİN BOZYAZI ilçesi 33 324
TURKIYE ŞANLIURFA HARRAN MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA HALFETİ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ UZUNÇAY 57 368
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ ÇUKURKUYU 24 446
TURKIYE ERZURUM ÇAT MERKEZ MERKEZ 25 442

BOZYAZI nerede - harita üzerindeki konumuBOZYAZI Nereye bağlı

BOZYAZI Nerede

BOZYAZI Ne tarafta

BOZYAZI Hangi Bölgede


BOZYAZI ilçesi, MERSİN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir. BOZYAZI Akdeniz bölgesindedir.
BOZYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HARRAN ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.BOZYAZI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HALFETİ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.BOZYAZI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZYAZI mahallesi, UZUNÇAY köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.BOZYAZI Karedeniz bölgesindedir.
BOZYAZI mahallesi, ÇUKURKUYU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.BOZYAZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAT ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.BOZYAZI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler