Ben bilirim

BOZYAKA nereye bağlı?, BOZYAKA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARAMAN BAŞYAYLA TEPEBAŞI BOZYAKA köyü 70 338
TURKIYE İZMİR KARABAĞLAR MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE KARAMAN ERMENEK MERKEZ ELMAYURDU 70 338
TURKIYE VAN ERCİŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE BURDUR BUCAK MERKEZ ELSAZI 15 248
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA NALLIHAN MERKEZ MERKEZ 6 312
BOZYAKA Nereye bağlı

BOZYAKA Nerede

BOZYAKA Ne tarafta

BOZYAKA Hangi Bölgede


BOZYAKA köyü, TEPEBAŞI bucağı, BAŞYAYLA ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. BOZYAKA İç Anadolu bölgesindedir.
BOZYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARABAĞLAR ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BOZYAKA Ege bölgesindedir.
BOZYAKA mahallesi, ELMAYURDU köyü, MERKEZ bucağı, ERMENEK ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.BOZYAKA İç Anadolu bölgesindedir.
BOZYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERCİŞ ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.BOZYAKA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZYAKA mahallesi, ELSAZI köyü, MERKEZ bucağı, BUCAK ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.BOZYAKA Akdeniz bölgesindedir.
BOZYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BOZYAKA Akdeniz bölgesindedir.
BOZYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NALLIHAN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.BOZYAKA İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler