Ben bilirim

BOZÜYÜK nereye bağlı?, BOZÜYÜK nerede?

BOZÜYÜK nereye bağlı?, BOZÜYÜK nerede?, BOZÜYÜK nerenin ilçesi? BOZÜYÜK ilçesi BİLECİK ilinin 8 ilçesinden birisidir. BOZÜYÜK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda BOZÜYÜK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, BOZÜYÜK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. BOZÜYÜK ilçesinin Trafik plaka kodu 11 ve Telefon alan kodu 228 dır.

Aşağıdaki tabloda BOZÜYÜK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve BOZÜYÜK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK ilçesi 11 228
TURKIYE MUĞLA YATAĞAN MERKEZ MERKEZ 48 252
BOZÜYÜK Nereye bağlı

BOZÜYÜK Nerede

BOZÜYÜK Ne tarafta

BOZÜYÜK Hangi Bölgede


BOZÜYÜK ilçesi, BİLECİK şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. BOZÜYÜK 1105 bölgesindedir. BOZÜYÜK İstanbul'un Marmara yakasındadır.
BOZÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YATAĞAN ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.BOZÜYÜK 27293 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,6

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler