Ben bilirim

BOZTEPE nereye bağlı?, BOZTEPE nerede?

BOZTEPE nereye bağlı?, BOZTEPE nerede?, BOZTEPE nerenin ilçesi? BOZTEPE ilçesi KIRŞEHİR ilinin 7 ilçesinden birisidir. BOZTEPE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda BOZTEPE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, BOZTEPE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. BOZTEPE ilçesinin Trafik plaka kodu 40 ve Telefon alan kodu 386 dır.

Aşağıdaki tabloda BOZTEPE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve BOZTEPE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRŞEHİR BOZTEPE ilçesi 40 386
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ BOZTEPE köyü 2 416
TURKIYE ÇORUM SUNGURLU MERKEZ BOZTEPE köyü 19 364
TURKIYE ÇORUM UĞURLUDAĞ MERKEZ BOZTEPE köyü 19 364
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MERKEZ BOZTEPE köyü 22 284
TURKIYE ANTALYA AKSU MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ MERKEZ 74 378
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA BOZOVA MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA BİRECİK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE SAKARYA AKYAZI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ KAPTANPAŞA B.M 53 464
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ İMAMOĞLU 37 366
TURKIYE KAYSERİ KOCASİNAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE MALATYA YAZIHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GİRESUN EYNESİL MERKEZ MERKEZ 28 454
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ YUKARIALINLI 28 454
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK KÜÇÜKKUYU BAHÇEDERE 17 286
TURKIYE ORDU ALTINORDU MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TRABZON ORTAHİSAR MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE MARDİN ARTUKLU MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ GÜMÜŞKUŞAK 4 472
TURKIYE BİTLİS MERKEZ BÖLÜKYAZI YOLALAN 13 434
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312

BOZTEPE nerede - harita üzerindeki konumuBOZTEPE Nereye bağlı

BOZTEPE Nerede

BOZTEPE Ne tarafta

BOZTEPE Hangi Bölgede


BOZTEPE ilçesi, KIRŞEHİR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir. BOZTEPE İç Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. BOZTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE köyü, MERKEZ bucağı, SUNGURLU ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. BOZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
BOZTEPE köyü, MERKEZ bucağı, UĞURLUDAĞ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. BOZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
BOZTEPE köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. BOZTEPE Marmara bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKSU ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BOZTEPE Akdeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIÇAM ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.BOZTEPE Akdeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIÇAM ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.BOZTEPE Akdeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.BOZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.BOZTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.BOZTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZOVA ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.BOZTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİRECİK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.BOZTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKYAZI ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.BOZTEPE Marmara bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, KAPTANPAŞA B.M köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.BOZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, İMAMOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.BOZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOCASİNAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.BOZTEPE İç Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YAZIHAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.BOZTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EYNESİL ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.BOZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.BOZTEPE Akdeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, YUKARIALINLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.BOZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, BAHÇEDERE köyü, KÜÇÜKKUYU bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.BOZTEPE Marmara bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINORDU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.BOZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORTAHİSAR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.BOZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARTUKLU ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.BOZTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, GÜMÜŞKUŞAK köyü, MERKEZ bucağı, HAMUR ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.BOZTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, YOLALAN köyü, BÖLÜKYAZI bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.BOZTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BOZTEPE Akdeniz bölgesindedir.
BOZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇANKAYA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.BOZTEPE İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler