Ben bilirim

BOZDOĞAN nereye bağlı?, BOZDOĞAN nerede?

BOZDOĞAN nereye bağlı?, BOZDOĞAN nerede?, BOZDOĞAN nerenin ilçesi? BOZDOĞAN ilçesi AYDIN ilinin 17 ilçesinden birisidir. BOZDOĞAN ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda BOZDOĞAN ilçesinin harita üzerindeki konumunu, BOZDOĞAN ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. BOZDOĞAN ilçesinin Trafik plaka kodu 9 ve Telefon alan kodu 256 dır.

Aşağıdaki tabloda BOZDOĞAN ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve BOZDOĞAN ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AYDIN BOZDOĞAN ilçesi 9 256
TURKIYE ÇORUM ALACA MERKEZ BOZDOĞAN köyü 19 364
TURKIYE BATMAN SASON MERKEZ DÖRTBÖLÜK 72 488
TURKIYE SİİRT KURTALAN BAĞLICA YUVALI 56 484
TURKIYE TUNCELİ PERTEK DERE KAYABAĞ 62 428
TURKIYE TRABZON AKÇAABAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE MERSİN MUT MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZURUM OLUR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ANTALYA SERİK MERKEZ MERKEZ 7 242

BOZDOĞAN nerede - harita üzerindeki konumuBOZDOĞAN Nereye bağlı

BOZDOĞAN Nerede

BOZDOĞAN Ne tarafta

BOZDOĞAN Hangi Bölgede


BOZDOĞAN ilçesi, AYDIN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir. BOZDOĞAN Ege bölgesindedir.
BOZDOĞAN köyü, MERKEZ bucağı, ALACA ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. BOZDOĞAN Karedeniz bölgesindedir.
BOZDOĞAN mahallesi, YUVALI köyü, BAĞLICA bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.BOZDOĞAN Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZDOĞAN mahallesi, KAYABAĞ köyü, DERE bucağı, PERTEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.BOZDOĞAN Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZDOĞAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAABAT ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.BOZDOĞAN Karedeniz bölgesindedir.
BOZDOĞAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUT ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.BOZDOĞAN Akdeniz bölgesindedir.
BOZDOĞAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.BOZDOĞAN Akdeniz bölgesindedir.
BOZDOĞAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OLUR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.BOZDOĞAN Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZDOĞAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SERİK ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BOZDOĞAN Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler