Ben bilirim

BOZBURUN nereye bağlı?, BOZBURUN nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞIRNAK İDİL MERKEZ BOZBURUN köyü 73 486
TURKIYE BİTLİS MUTKİ KAVAKBAŞI BOZBURUN köyü 13 434
TURKIYE KOCAELİ KANDIRA MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MUĞLA MARMARİS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA KÖPRÜBAŞI MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MALATYA ARGUVAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE ERZURUM AŞKALE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE DENİZLİ MERKEZEFENDİ MERKEZ MERKEZ 20 258
BOZBURUN Nereye bağlı

BOZBURUN Nerede

BOZBURUN Ne tarafta

BOZBURUN Hangi Bölgede


BOZBURUN köyü, MERKEZ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. BOZBURUN Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZBURUN köyü, KAVAKBAŞI bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. BOZBURUN Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZBURUN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KANDIRA ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.BOZBURUN Marmara bölgesindedir.
BOZBURUN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARİS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.BOZBURUN Ege bölgesindedir.
BOZBURUN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖPRÜBAŞI ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.BOZBURUN Ege bölgesindedir.
BOZBURUN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARGUVAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.BOZBURUN Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZBURUN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AŞKALE ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.BOZBURUN Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOZBURUN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZEFENDİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.BOZBURUN Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler