Ben bilirim

BOĞAZKÖY nereye bağlı?, BOĞAZKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
ROMANYA BOGAZKOY
TURKIYE SİVAS GÖLOVA MERKEZ BOĞAZKÖY köyü 58 346
TURKIYE YOZGAT AKDAĞMADENİ MERKEZ BOĞAZKÖY köyü 66 354
TURKIYE AKSARAY SARIYAHŞİ MERKEZ BOĞAZKÖY köyü 68 382
TURKIYE BATMAN GERCÜŞ MERKEZ BOĞAZKÖY köyü 72 488
TURKIYE ARTVİN BORÇKA MURATLI BOĞAZKÖY köyü 8 466
TURKIYE BİNGÖL YAYLADERE MERKEZ BOĞAZKÖY köyü 12 426
TURKIYE BURDUR BUCAK KIZILKAYA BOĞAZKÖY köyü 15 248
TURKIYE HAKKARİ ŞEMDİNLİ MERKEZ BOĞAZKÖY köyü 30 438
TURKIYE ISPARTA SÜTÇÜLER MERKEZ BOĞAZKÖY köyü 32 246
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ BOĞAZKÖY köyü 5 358
TURKIYE İSTANBUL ARNAVUTKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE SAKARYA GEYVE MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE DİYARBAKIR DİCLE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ GÜMÜŞSU 43 274
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BALIKESİR KARESİ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ BOĞAZKÖY 5 358

BOGAZKOY harita üzerindeki konumunu aşağıda görebilirsiniz.

BOĞAZKÖY Nereye bağlı

BOĞAZKÖY Nerede

BOĞAZKÖY Ne tarafta

BOĞAZKÖY Hangi Bölgede


BOĞAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÖLOVA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. BOĞAZKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
BOĞAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, AKDAĞMADENİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. BOĞAZKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
BOĞAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, SARIYAHŞİ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. BOĞAZKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
BOĞAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GERCÜŞ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. BOĞAZKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOĞAZKÖY köyü, MURATLI bucağı, BORÇKA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. BOĞAZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
BOĞAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YAYLADERE ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. BOĞAZKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOĞAZKÖY köyü, KIZILKAYA bucağı, BUCAK ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. BOĞAZKÖY Akdeniz bölgesindedir.
BOĞAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ŞEMDİNLİ ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir. BOĞAZKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOĞAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, SÜTÇÜLER ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir. BOĞAZKÖY Akdeniz bölgesindedir.
BOĞAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. BOĞAZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
BOĞAZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEYVE ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.BOĞAZKÖY Marmara bölgesindedir.
BOĞAZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİCLE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BOĞAZKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOĞAZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERGANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BOĞAZKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BOĞAZKÖY mahallesi, GÜMÜŞSU köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.BOĞAZKÖY Ege bölgesindedir.
BOĞAZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.BOĞAZKÖY Marmara bölgesindedir.
BOĞAZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARESİ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.BOĞAZKÖY Marmara bölgesindedir.
BOĞAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. BOĞAZKÖY Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler