Ben bilirim

BIÇAKÇI nereye bağlı?, BIÇAKÇI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ BIÇAKÇI köyü 72 488
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ SARIGÖL BIÇAKÇILAR köyü 8 466
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ MERKEZ DERVİŞLİ 80 328
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ MERKEZ DERVİŞLİ 80 328
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE ADAKÖY 67 372
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA İHSANOĞLU 67 372
TURKIYE SİNOP AYANCIK MERKEZ HACILI 57 368
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ ÜÇKAYA 53 464
TURKIYE SİNOP ERFELEK MERKEZ İNESÖKÜ 57 368
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ EMİROĞLU 57 368
TURKIYE DENİZLİ ÇAMELİ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE İZMİR ÖDEMİŞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE KASTAMONU İNEBOLU MERKEZ DİBEK 37 366
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ GÜNEYDEMİRCİLER 14 374
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ GÜNEYDEMİRCİLER 14 374
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ SIVACI 28 454
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
BIÇAKÇI Nereye bağlı

BIÇAKÇI Nerede

BIÇAKÇI Ne tarafta

BIÇAKÇI Hangi Bölgede


BIÇAKÇI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. BIÇAKÇI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BIÇAKÇI mahallesi, DERVİŞLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.BIÇAKÇI Akdeniz bölgesindedir.
BIÇAKÇI mahallesi, DERVİŞLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.BIÇAKÇI Akdeniz bölgesindedir.
BIÇAKÇI mahallesi, HACILI köyü, MERKEZ bucağı, AYANCIK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.BIÇAKÇI Karedeniz bölgesindedir.
BIÇAKCI mahallesi, İNESÖKÜ köyü, MERKEZ bucağı, ERFELEK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.BIÇAKCI Karedeniz bölgesindedir.
BIÇAKÇI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMELİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.BIÇAKÇI Ege bölgesindedir.
BIÇAKÇI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖDEMİŞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BIÇAKÇI Ege bölgesindedir.
BIÇAKCI mahallesi, SIVACI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.BIÇAKCI Karedeniz bölgesindedir.
BIÇAKÇI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BIÇAKÇI Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler