Ben bilirim

BEŞİKKAYA nereye bağlı?, BEŞİKKAYA nerede?

BEŞİKKAYA nereye bağlı, BEŞİKKAYA nerede? BEŞİKKAYA köyü, ÇAYLAR bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlıdır. BEŞİKKAYA köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO ÇAYLAR BEŞİKKAYA köyü 49 436
TURKIYE KİLİS MERKEZ MERKEZ BEŞİKKAYA köyü 79 348
TURKIYE KİLİS MERKEZ MERKEZ BEŞİKKAYA 79 348
TURKIYE MUŞ VARTO ÇAYLAR BEŞİKKAYA 49 436
TURKIYE MARDİN ÖMERLİ MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE ANKARA ALTINDAĞ MERKEZ MERKEZ 6 312
BEŞİKKAYA Nereye bağlı

BEŞİKKAYA Nerede

BEŞİKKAYA Ne tarafta

BEŞİKKAYA Hangi Bölgede


BEŞİKKAYA köyü, ÇAYLAR bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. BEŞİKKAYA 22141 bölgesindedir.
BEŞİKKAYA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. BEŞİKKAYA 14065 bölgesindedir.
BEŞİKKAYA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. BEŞİKKAYA 34178 bölgesindedir.
BEŞİKKAYA köyü, ÇAYLAR bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. BEŞİKKAYA 68332 bölgesindedir.
BEŞİKKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖMERLİ ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.BEŞİKKAYA 18961 bölgesindedir.
BEŞİKKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINDAĞ ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.BEŞİKKAYA 2156 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler