Ben bilirim

BEŞEVLER nereye bağlı?, BEŞEVLER nerede?

BEŞEVLER nereye bağlı, BEŞEVLER nerede? BEŞEVLER köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. BEŞEVLER köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT PAZAR MERKEZ BEŞEVLER köyü 60 356
TURKIYE BİTLİS MUTKİ KAVAKBAŞI BEŞEVLER köyü 13 434
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ BEŞEVLER köyü 37 366
TURKIYE SAKARYA SERDİVAN MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE BATMAN KOZLUK MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE BATMAN SASON MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE TOKAT ERBAA DOĞANYURT İKİZCE 60 356
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ ALİBEYLİ 57 368
TURKIYE TUNCELİ OVACIK MERKEZ AKYAYIK 62 428
TURKIYE RİZE ÇAMLIHEMŞİN MERKEZ KALE 53 464
TURKIYE SİVAS ULAŞ MERKEZ ÖRENLİCE 58 346
TURKIYE TOKAT TURHAL DÖKMETEPE NECİP 60 356
TURKIYE KASTAMONU ÇATALZEYTİN MERKEZ SÖKÜ 37 366
TURKIYE ISPARTA EĞİRDİR MERKEZ SEVİNÇBEY 32 246
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA ESENDERE AKPINAR 30 438
TURKIYE KARS SUSUZ MERKEZ KURUGÖL 36 474
TURKIYE MUŞ BULANIK KARAAĞIL MEŞEİÇİ 49 436
TURKIYE HAKKARİ ŞEMDİNLİ MERKEZ MERKEZ 30 438
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE ÇANKIRI ELDİVAN MERKEZ HİSARCIKKAYI 18 376
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HIDIRBABA FATMALI 23 424
TURKIYE BURSA NİLÜFER MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY ÇAYKÖY 14 374
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA MERKEZ DUT 2 416
TURKIYE AĞRI DİYADİN MERKEZ BÜVETLİ 4 472
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN MERKEZ MURAT 12 426
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN MERKEZ MUTLUCA 12 426
TURKIYE BİLECİK OSMANELİ MERKEZ HİSARCIK 11 228
TURKIYE AĞRI DİYADİN MERKEZ SÜRMELİKOÇ 4 472
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 5 358
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇAY MERKEZ PAZARAĞAÇ 3 272
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ KURUDERE 8 466
TURKIYE ADIYAMAN GÖLBAŞI MERKEZ KARABAHŞILI 2 416
TURKIYE ADIYAMAN GÖLBAŞI BELÖREN HAYDARLI 2 416
BEŞEVLER Nereye bağlı

BEŞEVLER Nerede

BEŞEVLER Ne tarafta

BEŞEVLER Hangi Bölgede


BEŞEVLER köyü, MERKEZ bucağı, PAZAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. BEŞEVLER Karedeniz bölgesindedir.
BEŞEVLER köyü, KAVAKBAŞI bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. BEŞEVLER Karedeniz bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SERDİVAN ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.BEŞEVLER Marmara bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.BEŞEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.BEŞEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SASON ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.BEŞEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, İKİZCE köyü, DOĞANYURT bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.BEŞEVLER Karedeniz bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, ALİBEYLİ köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.BEŞEVLER Karedeniz bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, AKYAYIK köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, KALE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMLIHEMŞİN ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.BEŞEVLER Karedeniz bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, ÖRENLİCE köyü, MERKEZ bucağı, ULAŞ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.BEŞEVLER İç Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, NECİP köyü, DÖKMETEPE bucağı, TURHAL ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.BEŞEVLER Karedeniz bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, SÖKÜ köyü, MERKEZ bucağı, ÇATALZEYTİN ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.BEŞEVLER Karedeniz bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, SEVİNÇBEY köyü, MERKEZ bucağı, EĞİRDİR ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir.BEŞEVLER Akdeniz bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, AKPINAR köyü, ESENDERE bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, KURUGÖL köyü, MERKEZ bucağı, SUSUZ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir.BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, MEŞEİÇİ köyü, KARAAĞIL bucağı, BULANIK ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir.BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEMDİNLİ ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.BEŞEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, HİSARCIKKAYI köyü, MERKEZ bucağı, ELDİVAN ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir.BEŞEVLER İç Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, FATMALI köyü, HIDIRBABA bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİLÜFER ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.BEŞEVLER Marmara bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, ÇAYKÖY köyü, PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.BEŞEVLER Karedeniz bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, DUT köyü, MERKEZ bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.BEŞEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, BÜVETLİ köyü, MERKEZ bucağı, DİYADİN ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, MURAT köyü, MERKEZ bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, MUTLUCA köyü, MERKEZ bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, HİSARCIK köyü, MERKEZ bucağı, OSMANELİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.BEŞEVLER Marmara bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, SÜRMELİKOÇ köyü, MERKEZ bucağı, DİYADİN ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.BEŞEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, PAZARAĞAÇ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAY ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.BEŞEVLER Ege bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, KURUDERE köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BEŞEVLER Karedeniz bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, KARABAHŞILI köyü, MERKEZ bucağı, GÖLBAŞI ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.BEŞEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BEŞEVLER mahallesi, HAYDARLI köyü, BELÖREN bucağı, GÖLBAŞI ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.BEŞEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler