Ben bilirim

BELENLİ nereye bağlı?, BELENLİ nerede?

BELENLİ nereye bağlı, BELENLİ nerede? BELENLİ köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlıdır. BELENLİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BURDUR KEMER MERKEZ BELENLİ köyü 15 248
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA MERKEZ BELENLİ köyü 2 416
TURKIYE ÇANKIRI BAYRAMÖREN MERKEZ BELENLİ köyü 18 376
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ BELENLİ köyü 29 456
TURKIYE ISPARTA EĞİRDİR MERKEZ AKBELENLİ köyü 32 246
TURKIYE DİYARBAKIR ÇINAR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE ANTALYA KAŞ MERKEZ MERKEZ 7 242
BELENLİ Nereye bağlı

BELENLİ Nerede

BELENLİ Ne tarafta

BELENLİ Hangi Bölgede


BELENLİ köyü, MERKEZ bucağı, KEMER ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. BELENLİ 27733 bölgesindedir.
BELENLİ köyü, MERKEZ bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. BELENLİ 31918 bölgesindedir.
BELENLİ köyü, MERKEZ bucağı, BAYRAMÖREN ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. BELENLİ 24878 bölgesindedir.
BELENLİ köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. BELENLİ 23388 bölgesindedir.
BELENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇINAR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BELENLİ 43381 bölgesindedir.
BELENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAŞ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BELENLİ 25796 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler