Ben bilirim

BELDİBİ nereye bağlı?, BELDİBİ nerede?

BELDİBİ nereye bağlı, BELDİBİ nerede? BELDİBİ köyü, ARIKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlıdır. BELDİBİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ ARIKBAŞI BELDİBİ köyü 58 346
TURKIYE SAKARYA AKYAZI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ KUMKÖY 37 366
TURKIYE MUĞLA MARMARİS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE ANTALYA KAŞ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
BELDİBİ Nereye bağlı

BELDİBİ Nerede

BELDİBİ Ne tarafta

BELDİBİ Hangi Bölgede


BELDİBİ köyü, ARIKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. BELDİBİ İç Anadolu bölgesindedir.
BELDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKYAZI ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.BELDİBİ Marmara bölgesindedir.
BELDİBİ mahallesi, KUMKÖY köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.BELDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
BELDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARİS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.BELDİBİ Ege bölgesindedir.
BELDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAŞ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BELDİBİ Akdeniz bölgesindedir.
BELDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BELDİBİ Akdeniz bölgesindedir.
BELDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BELDİBİ Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler