Ben bilirim

BAYRAMPAŞA nereye bağlı?, BAYRAMPAŞA nerede?

BAYRAMPAŞA nereye bağlı?, BAYRAMPAŞA nerede?, BAYRAMPAŞA nerenin ilçesi? BAYRAMPAŞA ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. BAYRAMPAŞA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda BAYRAMPAŞA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, BAYRAMPAŞA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. BAYRAMPAŞA ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda BAYRAMPAŞA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve BAYRAMPAŞA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL BAYRAMPAŞA ilçesi 34 212
TURKIYE BAYBURT DEMİRÖZÜ MERKEZ BAYRAMPAŞA köyü 69 458
TURKIYE KARS MERKEZ MERKEZ MERKEZ 36 474

BAYRAMPAŞA ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
BAYRAMPAŞA ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
BAYRAMPAŞA nerede - harita üzerindeki konumuBAYRAMPAŞA Nereye bağlı

BAYRAMPAŞA Nerede

BAYRAMPAŞA Ne tarafta

BAYRAMPAŞA Hangi Bölgede


BAYRAMPAŞA ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. BAYRAMPAŞA Marmara bölgesindedir. BAYRAMPAŞA İstanbul'un Avrupa yakasındadır.
BAYRAMPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, DEMİRÖZÜ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir. BAYRAMPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
BAYRAMPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir.BAYRAMPAŞA Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler