Ben bilirim

BAYIRLI nereye bağlı?, BAYIRLI nerede?

BAYIRLI nereye bağlı, BAYIRLI nerede? BAYIRLI köyü, MERKEZ bucağı, SULUOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlıdır. BAYIRLI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ ARIKBAŞI BAYIRLI köyü 58 346
TURKIYE TOKAT ARTOVA MERKEZ BAYIRLI köyü 60 356
TURKIYE BATMAN HASANKEYF MERKEZ BAYIRLI köyü 72 488
TURKIYE BİNGÖL GENÇ YENİSU BAYIRLI köyü 12 426
TURKIYE ADIYAMAN SAMSAT MERKEZ BAYIRLI köyü 2 416
TURKIYE AMASYA SULUOVA MERKEZ BAYIRLI köyü 5 358
TURKIYE TUNCELİ PERTEK AKDEMİR YUKARIGÜLBAHÇE 62 428
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ KÜÇÜKSÜ 37 366
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ GÖKÇELER 37 366
TURKIYE DİYARBAKIR LİCE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE İZMİR ÖDEMİŞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ERZİNCAN REFAHİYE CENGERLİ KEÇEGÖZ 24 446
TURKIYE BALIKESİR SINDIRGI MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BİTLİS MERKEZ SARIKONAK KINALI 13 434
BAYIRLI Nereye bağlı

BAYIRLI Nerede

BAYIRLI Ne tarafta

BAYIRLI Hangi Bölgede


BAYIRLI köyü, ARIKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. BAYIRLI İç Anadolu bölgesindedir.
BAYIRLI köyü, MERKEZ bucağı, ARTOVA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. BAYIRLI Karedeniz bölgesindedir.
BAYIRLI köyü, MERKEZ bucağı, HASANKEYF ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. BAYIRLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAYIRLI köyü, YENİSU bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. BAYIRLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAYIRLI köyü, MERKEZ bucağı, SAMSAT ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. BAYIRLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAYIRLI köyü, MERKEZ bucağı, SULUOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. BAYIRLI Karedeniz bölgesindedir.
BAYIRLI mahallesi, YUKARIGÜLBAHÇE köyü, AKDEMİR bucağı, PERTEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.BAYIRLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAYIRLI mahallesi, KÜÇÜKSÜ köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.BAYIRLI Karedeniz bölgesindedir.
BAYIRLI mahallesi, GÖKÇELER köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.BAYIRLI Karedeniz bölgesindedir.
BAYIRLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LİCE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BAYIRLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAYIRLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖDEMİŞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BAYIRLI Ege bölgesindedir.
BAYIRLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SINDIRGI ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.BAYIRLI Marmara bölgesindedir.
BAYIRLI mahallesi, KINALI köyü, SARIKONAK bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.BAYIRLI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler