Ben bilirim

BAYIRKÖY nereye bağlı?, BAYIRKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE İKİZDERE MERKEZ BAYIRKÖY köyü 53 464
TURKIYE BİLECİK MERKEZ MERKEZ BAYIRKÖY köyü 11 228
TURKIYE ÇANAKKALE GELİBOLU MERKEZ BAYIRKÖY köyü 17 286
TURKIYE ORDU MESUDİYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TRABZON BEŞİKDÜZÜ MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE MARDİN DERİK MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MALATYA PÜTÜRGE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE BURSA ORHANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM HINIS MERKEZ MERKEZ 25 442
BAYIRKÖY Nereye bağlı

BAYIRKÖY Nerede

BAYIRKÖY Ne tarafta

BAYIRKÖY Hangi Bölgede


BAYIRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, İKİZDERE ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. BAYIRKÖY Karedeniz bölgesindedir.
BAYIRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. BAYIRKÖY Marmara bölgesindedir.
BAYIRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GELİBOLU ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. BAYIRKÖY Marmara bölgesindedir.
BAYIRKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MESUDİYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.BAYIRKÖY Karedeniz bölgesindedir.
BAYIRKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEŞİKDÜZÜ ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.BAYIRKÖY Karedeniz bölgesindedir.
BAYIRKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DERİK ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.BAYIRKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAYIRKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PÜTÜRGE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.BAYIRKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAYIRKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORHANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.BAYIRKÖY Marmara bölgesindedir.
BAYIRKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HINIS ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.BAYIRKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler