Ben bilirim

BATTALGAZİ nereye bağlı?, BATTALGAZİ nerede?

BATTALGAZİ nereye bağlı?, BATTALGAZİ nerede?, BATTALGAZİ nerenin ilçesi? BATTALGAZİ ilçesi MALATYA ilinin 13 ilçesinden birisidir. BATTALGAZİ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda BATTALGAZİ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, BATTALGAZİ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. BATTALGAZİ ilçesinin Trafik plaka kodu 44 ve Telefon alan kodu 422 dır.

Aşağıdaki tabloda BATTALGAZİ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve BATTALGAZİ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MALATYA BATTALGAZİ ilçesi 44 422
TURKIYE KIRIKKALE YAHŞİHAN MERKEZ IRMAK 71 318
TURKIYE YOZGAT SARIKAYA MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE KAYSERİ MELİKGAZİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MALATYA BATTALGAZİ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE İSTANBUL SULTANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 3 272

BATTALGAZİ nerede - harita üzerindeki konumuBATTALGAZİ Nereye bağlı

BATTALGAZİ Nerede

BATTALGAZİ Ne tarafta

BATTALGAZİ Hangi Bölgede


BATTALGAZİ ilçesi, MALATYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir. BATTALGAZİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
BATTALGAZİ mahallesi, IRMAK köyü, MERKEZ bucağı, YAHŞİHAN ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir.BATTALGAZİ İç Anadolu bölgesindedir.
BATTALGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIKAYA ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.BATTALGAZİ İç Anadolu bölgesindedir.
BATTALGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MELİKGAZİ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.BATTALGAZİ İç Anadolu bölgesindedir.
BATTALGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.BATTALGAZİ Akdeniz bölgesindedir.
BATTALGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BATTALGAZİ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.BATTALGAZİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
BATTALGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULTANBEYLİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.BATTALGAZİ Marmara bölgesindedir.
BATTALGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.BATTALGAZİ Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler